Aydın Jiletli Tel Satanlar

Aydın Germencik Jiletli Tel Satanlar

Aydın Germencik jiletli tel satanlar arasında kalite ve başarısı ile öne çıkan kuruluşlar arasındayız! Dünya standartlarında üretim yapan firmamız yüksek malzeme kalitesi ise uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilen ürünler üretmektedir. Aydın Germencik jiletli tel satanlar yüksek güvenlik önlemi almak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Son zamanlarda güvenlik önlemleri daha fazla önem kazanmıştır. Jiletli teller galvaniz ya da paslanmaz ham maddeden üretilen ve caydırıcılığı fazla olan yöntemlerden biridir. Bazı yerlerde dikenli teller dahi caydırıcı gelmemektedir. Bu durumlarda devreye giren jiletli teller hem kesici özellik taşır hem de üzerinden geçmeye çalışan kişinin üzerine takılır. Bu sebeple jiletli teller suça meyleden kişileri önlemek için oldukça idealdir. Jiletli teller düzlemsel helezon ve düz hat olmak üzere 2 şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Jiletli tellerin 30, 45, 60, 90 cm olarak üretilen boyutları bulunmaktadır. Sizin için en ideal jiletli tel sistemi mülkünüz ya da iş yerinize uygun olarak uzman ekibimiz tarafından tasarlanır ve monte edilir.

Aydın Merkez Tel Örgü

Aydın merkez tel örgü üretimi yapan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Tel örgü ev, arsa, işyeri gibi yerlere metal direkler veya beton direkler arasına dayanıklı tel örgülerin çekilmesiyle yapılan güvenlik sistemleridir.

Tel örgü sistemleri ve jiletli teller hırsızlık, yasak bölgelerin güvenliğinin sağlanması gibi nedenlerle tercih edilmektedir. Jiletli teller tel örgülere göre caydırıcılığı daha yüksek önlemlerdendir. Dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye karşı ev, iş yeri mülkiyetinizi bu sistemler sayesinde korumanız mümkündür. Tel örgü sistemlerinin en çok kullanıldığı alanlar şunlardır:

  • Bağ, bahçe, arsa
  • Tesis ve iş yerleri
  • Özel mülkiyetler
  • Hapishane, askeri kışlalar gibi dışarıdan girilmesi yasak bölgeler

Aydın Germencik Jiletli Tel Satanlar

Tel örgü firmaları caydırıcılık ya da güvenlik amacıyla ürettikleri ürünler ile gereksinim duyan kişilere veya kurumlara hizmet vermektedir. Ayrıca tel örgü sisteminin montaj yapılacağı beton direk ya da metal direkleri firmamız aracılığıyla temin edebilirsiniz. Birçok satılık beton direk ve metal direk ile tel örgü sistemine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

×