Düz ve Eğri Beton Direk Aydın

Düz ve Eğri Beton Direk Aydın Nedir?

Tel örgü ve çitlerde telin tutan, bağlantı sağlayan ve sağlamlaştıran betondan yapılmış malzemelerdir.  Düz ve eğri direkler bahçelerde belirli aralıklarla dibine beton dökülerek uygulanır ve bu sayede daha sağlam bir yapıya sahip olur. Düz ve eğri beton direk Aydın Germencik satışı ve imalatı için Büyükdağlı şirketimizle iletişim kurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ve yılların tecrübesi ile ekonomik ve uzun ömürlü ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Üstelik Pazar günleri de açığız.

İmalat Aşaması;

Düz ve Eğri Beton Direk Aydın Germencik fabrikamızda imalat aşaması bir çok süreçten geçer. Sağlamlık için öncelikle kalıplara demir şişler konur ve üzerine dökülen yüksek çimento içerek beton ile birlikte kurumaya alınır. Kuruma bittikten sonra mutlaka sağlamlık testi yapılır. Bu testin ardından beton direkler satılmak ve uygulanmak üzere ilgili alanlara götürülür. Oldukça ağır bir malzemedir ve nakliyesi adetine göre büyük araçlarla sağlanmaktadır. İmalat aşamasında en çok sağlamlık ve çürümeye karşı önlemler alınmaktadır. Uzun ömürlü olması açısından beton karışımı özenle hazırlanmakta ve boşluk bırakılmadan dökülmektedir .Çürümeye karşı uzun ömürlü dayanıklı demir şişler kullanılmaktadır.

Satın alma ve uygulama;

Satın aldığınız ürünü uygulamadan önce dikilecek yerler kazılmalı ve beton harcı hazırlanmalıdır. Eş zamanlı olarak direkler dikilir ancak, oynamayı engellemek için genelde diplerine büyük taş parçaları konur. Toprak zemin cıvık ise mutlaka çakıl taşı dökülmelidir. Bu sayede daha uzun ömürlü olur ve eğilmeler azaltılır. Uygulama konusunda mutlaka uzman ekibin yapması gereken bir işlemdir. Uzman ekibin uygulaması daha uzun ömürlü ve sağlam olacaktır. Bu konuda da şirketimiz sizlere hizmet sunmakta ve keşif yapmaktadır. Bu hizmet için mutlaka şirketimizden talepte bulununuz.

Arasındaki farklar;

Düz direkler genelde kafes tellerde kullanılır ancak eğri olanlar tel örgü yapıldıktan sonra en üst kısmına dikenli tel çekileceği için eğimli yapılarak içeri girilmesi engellenmeye çalışılır. Bu sayede bağ ve bahçenize zarar vermek isteyenlerin girişleri engellenir. İmalat ve satışı tarafımızca yapılmakta olup, uygulama ve projelendirme hizmeti de sunulmaktadır. Web sitemizin iletişim sayfasından ve dilerseniz WhatsApp butonunda bu konuda destek alabilir ve aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.

×