Tel Örgü Dayama Betonu Satanlar

Tel Örgü Dayama Betonu Satanlar

Tel Örgü Dayama Betonu Satanlar aramasının ardında sayfamıza ve şirketimize ulaştınız. Kullanılan eğri ve düz beton direklerin sağlamlaşması bakımından özellikle köşelerde ve belirli aralıklarda önden, arkadan, sağdan veya soldan dayatılmak kaydıyla uygulanan beton direktir. Diğerlerinden farkı ise, tel örgüyü değil, tel örgünün bağlandığı direkleri sağlamlaştırmak için kullanılır. Dayamalar özellikle köşelerde kullanıldığında, genel sağlamlığı sağlar. Bir kaç direkte bir adet dayama atılması her zaman sağlamlık açısından fayda sağlayacaktır. Aydın Germencik bölgesinde bu ürünü satanlardan bahsetmeden önce uygulama hakkında bilgi vermek istiyoruz.  Bu bilgiler doğrultusunda daha iyi karar vererek uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Tel Örgü Dayama Betonu Nasıl uygulanır?

Uygulanacak direklerin zayıf noktaları uzmanlar tarafından tespit edilir ve buna bağlı olarak uygulama alanı hazırlanır. Uygulama yapıldıktan sonra direğe bağlantı aparatıyla sabitlenir ve dayanıklılığı arttırılır. Resimde de gördüğünüz gibi köşe ve belirli alanlara dayama işlemi yapılmıştır. Yaşanacak çarpmalara, yağmur suyunun zemini yumuşatmasına, hayvanların geçerken değip veya zarar vermek amacıyla itmelerine, insanların alanınıza girmek için zorlamalarına karşı olarak önemli bir tedbir içerir. Bu dayamalar yapılmadığında şiddetli rüzgarlar bile direklerin oynamasına, zamanla zeminin bozulup yıkılmasına neden olur. Belirli derinliklerde kullanılan çukurlar da önemlidir. Çukurların derinliğinin az olması veya fazla olması yüksekliğini, koruma mesafesini ve dayanıklılığını önemli aşamada etkiler.  Bu nedenle uzman bilgisi alarak mutlaka her şey ölçülü yapılmalıdır.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Kullanılan düz ve eğri direklerin sayısına göre dayamalar kullanılır. Ancak dayamaların kullanım adeti zeminin sağlamlığına göre de değişir. Zemin sağlam ise fazla uygulamaya gerek yoktur. Çok seyrek aralıklarla ve köşelere uygulanması yeterlidir. Ancak zemin çok ciddi bir yumuşaklığa sahipse dayamaların sayısı artacağından maliyet de buna bağlı olarak artacaktır.

Aydın ve Germencik Bölgesinde Satanlar Kimlerdir?

Tel örgü sistemi yapan her yerde mevcuttur. Ancak aracı satıcılardan alındığında maliyet artabilir. Dayama direk Aydın veya Germencik’te satanlar diye arattığınızda şirketimize ulaşıp bu ürünleri ekonomik fiyatlara alabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarla ilgili de şirketimizde uzman personelimiz sizlere mutlaka destek olacaktır. Web sitemizin iletişim sayfasından bize  ulaşıp veya WhatsApp ile yazıp tüm detayları öğrenebilir, fabrikamıza gelip ürünleri yerinde görebilir ve projelendirme aşamalarını konuşabilirsiniz.

×