Aydın Kafes Tel Satanlar

Aydın Kafes Tel Satanlar

Kafes Tel Nedir?

Kafes tel, genelde spor alanlarında veya işletmelerin depo alanlarında kullanılan bir örgü sistemidir. Diğer adı da tel örgüdür. Kafes tel de tel örgü sınıfına girer ve kullanılan malzemenin kalınlığına ve şekline göre ismi yada uygulama alanı belirlenir. Aydın ve çevresinde kafes tel satanlar arasında yer alan Büyükdağlı şirketimiz, kafes tel üretiminde de bölgenin lideri konumundadır.

Kafes Tel Nerelerde Kullanılır?

Kafes tel genel olarak spor alanlarında, iş yeri depolarında ve evin çevre alanlarında kullanılır. Bağ bahçe gibi alanlarda kafes telden ziyade dikenli tel kullanılmaktadır. Dikenli tel hakkındaki yazımızı da arşivlerimizden okuyarak bilgi alabilirsiniz. Kafes tel maliyet hesaplamaları tel örgü sistemi gibi kullanılacak beton direk ve alanın genişliğine bağlı olarak belirlenir. Beton direkler arasındaki mesafe maliye düşürmek için azaltılsa da sağlamlık ve güvenlik açısından bu büyük bir hata olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda mutlaka bir uzmana danışmadan projelendirme veya uygulama yapmayınız.

Kafes Tel Montaj Aşamaları Nelerdir?

Aydın bölgesinde kafes tel satan firmalar ile iletişim kurup anlaştığınızda, öncelikle sizlere aşamalardan bahsedilecektir. Kafes tel montajı öncelikle uygulanacak alanın beton direklerinin çukurunun kazılmasıyla başlar. Beton direklerin sayısı belirlenir ve bu yerlere beton direkler dikilip dipleri beton ile doldurulur. Ardından beton direklerin temelindeki beton harcın donması beklenir. Acele edilirse beton direkler uygulama sırasında eğilir veya temelden çıkar. Bekleme süresi mevsime göre değişir ve akşamları temel betonları mutlaka sulanmalıdır ki; çatlama yapmasın. Ardından tel örgü dediğimiz kafes tel gerdirilerek esneme payı bırakmadan çekilir.

Fiyatlandırma Nasıl Hesaplanır?

Kafes tel hesaplamalarında kullanılacak beton direklerin adeti, mesafe ve kullanılacak beton harç fiyatlandırmaya etki eden önemli faktörlerdir. Tabi malzemenin alındığı bölgeye uzaklık da nakliye giderlerini arttırmaktadır. Bu hesaplama uzman ekibimiz tarafından tahmini olarak çıkarılır ancak net hesap keşif aşamasında belirlenir. Aydın bölgesinde kafes tel satan firmalar hesaplamaları bu şekilde yapar.

Bu Hizmetten Nasıl Faydalanabilirim?

Aydın bölgesinde kafes tel satanlar olarak arama yaptınız ve sonuç olarak bu siteye geldiniz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilir veya web sitemizde bulunan WhatsApp butonundan iletişim kurabilirsiniz.

 

Related Posts

×