Çim Çit ve Çim Duvar Aydın

Çim Çit ve Çim Duvar Aydın

Çim çit ve çim duvar nedir?

Çim çit ve çim duvar Aydın bölgesinde sıklıkla kullanılan tel örgü sistemidir. Yaşam alanınızın görünmemesini sağlayan ve şık bir görünüm kazandıran bu sistem, yapay çim halının tel örgü sistemi gibi uygulanması ile yapılmaktadır. Büyükdağlı tel örgü, çim çit ve çim duvar uygulamarı alanında Aydın, Germencik ve tüm yakın bölgelerde hizmet sunmaktadır. Ayrıca bu uygulama dışında çim kapı uygulamamız da mevcuttur.

Hangi alanlarda kullanılır;

Çim çit ve çim duvar Aydın bölgesinde genel olarak ev bahçeleri ve havuzların etrafında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle site halinde olan villalarda, mahremi korumak yada rahatsız olmamak için bu uygulama yapılır. Maliyeti diğer uygulamalara göre pahalı olsa da, oluşturduğu şık görüntü, güvenlik açısından işlevselliği bu fiyatı hak ettiğini gösterir.

Uygulama ve montaj;

Uygulaması çok basit olmasa da, fazla zaman alan bir uygulama değildir. İşin uzmanı bir ekiple çalışmanız durumunda çok kısa sürede profesyonelce montaj edilebilir. Önemli olan zeminin uygun şartlarda olmasıdır. Zemin olmayan yerlerde ise beton direkler ve çekme telle uygulanır. Çim çit veya çim duvar aynı malzemeden oluşan ürün olsa da, uygulama şekli bakımından farklıdır.  İsterseniz ona da değinelim.

Arasındaki farklar;

Çim çit, beton direklerle uygulanır ancak çim duvar, adından da anlaşıldığı gibi sadece tasarım amaçlı duvar zemine uygulanarak yapılır. Duvar zemine uygulanmasının sebebi aslında şıklık değil, güvenliktir. Oyun parklarında çocukların, spor salonunda bireylerin zarar görmemesi için duvara uygulanır.  Ürün hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde iletişim formu, telefon ve WhatsApp butonlarımız mevcut. Dilediğiniz zaman iletişim kurup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Aydın Kafes Tel Satanlar

Kafes Tel Nedir? Kafes tel, genelde spor alanlarında veya işletmelerin depo alanlarında kullanılan bir örgü…Devamı
×