Söke Tel Örgü Firmaları

Söke Tel Örgü Firmaları

Söke’de Bulunan Tel Örgü Firmaları

Tel örgü, bağ, bahçe ve size ait olan ev yada bir alanın etrafını güvenlik amacıyla kapatmanızı sağlayan, vahşi yada evcil hayvanların girmesini engelleyen, tellerin örülmesi veya demirlerin kaynak yapılmasıyla hazırlanan bir duvar tipidir. Tel duvar, tel örgü duvar da bazı bölgelerde bu isimle kullanılır. Söke ilçesinde bulunan ve burada hizmet veren tel örgü firmaları arasında yer alan Büyükdağlı Tel Örgü, merkezi üretim fabrikası Aydın Germencik ilçesindedir. Ancak tüm bölge ilçelerine ve il merkezine Tel örgü, çit, dikenli tel, beton tel örgü direği gibi ürünler sunmaktadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Alınan ürünlerin nakliyesi;

Söke ilçesinde tel örgü firmaları aramasında sayfamıza ulaştıktan sonra tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurup, ürünler ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almaktır. Buna bağlı olarak bulunduğunuz noktaya nakliye hizmetimizin yanı sıra montaj ve keşif hizmetimiz de mevcuttur. Satın aldığınız ürün, nakliye ve montaj ekibi ile sizlere gönderilmektedir. Ancak daha önceden beton direklerin dikili ve dibindeki betonun kuru olması gerekmektedir. Bu aşama tamamlanmadıysa, bu işin yapılmasının ardından planlanan tarihte ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Ürünlerin üretimi;

Söke tel örgü firmaları arasında Büyükdağlı, seri üretim yapan, yoğun talep nedeniyle sipariş üzeri de çalışan bir firmadır. Alacağınız ürün hakkında önceden mutlaka iletişim kurmalı, web sitemiz aracılığı ile taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir. Siparişinizin durumuna göre stok ve üretim bilgileri firmamız tarafından sizlere iletilecektir.

Teslimat ve montaj;

Yukarıda belirttiğimiz gibi teslimat dilerseniz sizin talep ettiğiniz tarihte yapılır ancak, montaj aşaması için mutlaka bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Daha fazla detaylı bilgi ve randevular için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.

Related Posts

Aydın Kafes Tel Satanlar

Kafes Tel Nedir? Kafes tel, genelde spor alanlarında veya işletmelerin depo alanlarında kullanılan bir örgü…Devamı
×